Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Czołna

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem Czołna

Czołna,lubelskie

699 000 zł188 m² 3 718,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 162 m²

Dom wolnostojący w zielonej okolicy - 20 minut od Puław, blisko trasy S17! Przed umówieniem prezentacji zapraszam do zapoznania się z zaawansowanym wirtualnym spacerem 3D! Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Wilczopole-Kolonia

Wilczopole-Kolonia(Czółna + 21 km)

160 000 zł1 340 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga - okazja! Duża, kształtna działka budowlana w Wilczopolu Kolonii! Powierzchnia wynosi 1340m2, szerokość 23m. Bardzo ładna, zielona okolica niedaleko Majdanu Mętowskiego i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Spała

Spała(Czółna + 11 km)

509 000 zł3 398 m² 149,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3398 m na sprzedaż Spała.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Markuszów

Markuszów(Czołna + 20 km)

130 000 zł2 800 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka komercyjna Oferujemy na sprzedaż działkę o dużym potencjale. Przeznaczenie wymienne: usługi komercyjne lub zabudowa zagrodowa. Atuty nieruchomości: przeznaczenie w mpzp daje 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin(Czółna + 21 km)

479 000 zł46,20 m² 10 367,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 46,20 m | balkon | klimatyzacja | piwnica | ul. Przyjaźni | Lublin Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin(Czółna + 21 km)

523 131 zł60,90 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 17:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin(Czółna + 21 km)

379 000 zł63,41 m² 5 976,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym Centrum Lublina, okolice Placu Litewskiego - ul. Niecała 10. Stan prawny: udział - ze wskazaniem na konkretny metraż, mieszkanie o powierzchni 63,41m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czechów,Lublin(Czółna + 21 km)

772 600 zł77,26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,26 m2 na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,80 m² 10 017,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do zakupu mieszkanie czteropokojowe z osobną kuchnią i balkonem, 57,80 m2, lublin ul. Żarnowiecka. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Mejznerzyn

Mejznerzyn(Czołna + 11 km)

45 000 zł6 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o leśnym charakterze i powierzchni 6000 m2 położona w Mejznerzynie, w gminie Michów, w powiecie lubartowskim. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Pokój umeblowany

Wieniawa,Lublin(Czółna + 21 km)

3 500 zł72 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 500 zł

Do wynajęcia mieszkanie blisko uczelni - dzielnica Wieniawa. Do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m w lokalizacji typowo studenckiej. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Czółna

Czółna,lubelskie

199 000 zł2 402 m² 82,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2402 m , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Czółna, gmina Niedrzwica Duża. Lokalizacja ta łączy w sobie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij